Konya Tarım'da görüşürüz

08-12 Mart 2022, Tüyap Konya
Salon 4, Stand No: 401
Yüksek dayanımlı SSAB çelikleri, Hardox® aşınma plakası ve Strenx® performans çeliği hakkında son gelişmeleri öğrenmek için standımıza bekliyoruz. Damper gövdeleri, toprak işleme makineleri ve hasat makineleri gibi tüm tarım makinelerinde hafiflik, dayanıklılık, aşınma direnci, sürdürülebilirlik ve yüksek performans sağlayan SSAB çeliklerinin özelliklerini, teknik uzmanlarımızdan dinleyin.

Hardox® çelik ile aşınmayı minimize edin

Hardox® aşınma plakası dünyanın lider konumdaki aşınma dirençli (AR) çeliğidir. Hardox®, yüzeyinden derin çekirdeğine kadar serttir ve bu özelliğiyle en zorlu ortamlarda bile size daha uzun bir kullanım ömrü ve yüksek düzeyde verimlilik sağlar.

Hardox® çelik tek bir aşınma plakasında yüksek dayanım, sıradışı sertlik ve garantili tokluk sunar. Özelliklerin bu birleşimi, tarım makinelerinde üst düzeyde bir aşınma ve çökme direnci verir.

Strenx® boru ve kutu profiller ile yükünüzü hafifletin

Strenx® performans çeliği birçok farklı çelik kalitesiyle ve şekliyle gelir. Bu yüksek mukavemetli çelik 600-1300 MPa arasında akma dayanımına sahiptir. Çelik plaka, rulo, boru, kutu ve açık profil olarak sunulur. Tarım ekipmanlarını hem daha güçlü hem daha hafif tasarlamak için mükemmeldir. Strenx® ayrıca son derece tutarlı bir malzemedir. Akma ve çekme dayanımı, bükülme performansı ve darbe tokluğu gibi özellikler, her teslimatta sağlamlık ve tutarlılık sağlamak için dikkatle test edilir.

SSAB mobil uygulamarı ile verimliliğinizi artırın

Yüksek dayanımlı SSAB çelikleri Hardox® aşınma plakası ve Strenx® performans çeliği kullanarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplayın.