Metalexpo'da görüşürüz

11-14 Eylül 2019, İstanbul Fuar Merkezi
Salon 10, Stand No: O1
Yüksek dayanımlı SSAB çelikleri, Hardox® aşınma plakası ve Strenx® performans çeliği hakkında son gelişmeleri öğrenmek için standımıza bekliyoruz. Damper gövdeleri, şasi, vinçler ve tarım makineleri başta olmak üzere çeşitli alanlarda hafiflik, dayanıklılık, sürdürülebilirlik ve yüksek performans sağlayan SSAB çeliklerinin özelliklerini, teknik uzmanlarımızdan dinleyin.

Damper gövdeleri için yeni nesil Hardox® ile tanışın

Hardox® 500 Tuf tek bir aşınma plakasında yüksek dayanım, sıradışı sertlik ve garantili tokluk sunar. Özelliklerin bu birleşimi, damper gövdelerine üst düzeyde bir aşınma ve çökme direnci verir. Çelik, yıllarca kullanıldıktan sonra bile gövde bütünlüğünü tehlikeye atmayacak bir kalınlıkta kalır.

Hardox 500® Tuf'ın aşınma ömrü, Hardox 450®'ye oranla %30-50 daha uzun olabilir.

Yeni Strenx® 1100 Plus ile tanışın

Strenx® 1100 Plus, minimum 1100 MPa akma dayanımına ve olağanüstü kaynaklama performansına sahip olan sıcak haddelenmiş bir yapısal çeliktir. Bomlar, şasiler, vinçler ve diğer kaldırma ekipmanlarında olağanüstü bir kaynak ve büküm performansı sunar.

Üstün temizlikte bir çelik ve hassas kontrollü bir üretim süreci, tutarlı olarak yüksek kalitede ve öngörülebilir sonuçlar demektir


SSAB mobil uygulamarı ile verimliliğinizi artırın

Yüksek dayanımlı SSAB çelikleri Hardox® aşınma plakası ve Strenx® performans çeliği kullanarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplayın.